⚽ FIFA 16 Demo – RZUT OKA: granie w Draft i pierdolenie o niczym MixFakt

 


http://facebook.com/wiliextreme demo wyszło dawno ale film robię dopiero teraz bo tak. Ogółem zmian jest całkiem dużo, dodali nowy tryb do FUT o nazwie …
Like:2608
Wyświetlenia:60863
Czas: 17:5
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

41 KOMENTARZE

  1. Niestety ale Fifa to szambo jakich mało dlaczego ? otóż dlatego że serwery już od kilku edycji są zjebane grając końcowy gwizdek wynik dla ciebie 4:0 i dziwny lag chwila oddechu a tu chuj przegrany mecz.I oczywiście nie zabrakło zjebanych zachowani piłkarzy którzy zachowują się roboty lub nie dojeby i klawiaturka lub pad jest z premedytacją jebnięty w ściane z obrotem 360.Dodatkowo dochodzi brak zmian co roku,oraz cena gry 200 zł ? jaki jest sens wydawania 200 zł co roku skoro gra się nie zmienia i jeszcze trzeba wyjebać grę i kupić nową Fifę z nowym numerkiem ? Moim zdaniem zamiast się wkurwiać najlepiej pójść na podwórko lub orlika i pograć w realną piłkę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także