10 biznesów działających na granicy prawa MixFakt

 


Do tego, że internet jest pełen serwisów naciągających ludzi na pieniądze czy działających na granicy prawa, chyba nie muszę nikogo przekonywać.
Like:16654
Wyświetlenia:1031865
Czas: 6:27
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

39 KOMENTARZE

  1. Co do 3 to bardzo przerysowane. Działania o których mowa w filmiku to działania malutkich nieprofesjonalnych firm windykacyjnych . Mimo ostatnio głośnego upadku GetBacku trzeba przyznać, że duże firmy windykacyjne raczej dość rygorystycznie podchodzą do kwestii prawnych i się raczej nie wychylają. Żeby to wiedzieć jaki jest mechanizm działania firm windykacyjnych ale łatwiej pleść, że windykator naklei Ci jakiś plakat na drzwiach. Słabe.

  2. Ta wytwórnia papierosów nie funkcjonuje aktualnie budynek ten jest do wynajęcia a wcześniej były tam lody boyano, ale i tak te obok na zdjęciu były lepsze. Pozdrawiam

  3. To teraz pokaz slajdów to film? Przecież tutaj jest trochę zdjęć i trochę tekstu, który zmieściłby się na jednej kartce a5. Szkoda czasu. Większość tzw. filmów niestety teraz tak wygląda.

  4. OK ok ale wez cos wrzuc czego nie wiem, pojdę dalej wrzuć coś czego nie wiedziałem zanim skonczyłeś szkołę podstawową !!!!!!!!!!!!!
    tO CO OPISUJESZ NA KANALE , CHYBA KAŻDY kOWAKLSKI ZNA …I TO OD DEKADY !!!!!!!!
    A jeżeli nie to radzena nowo zacząc edukacje

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także