10 celebrytów, którzy kogoś zabili [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Świat celebrytów pełen jest zepsucia – narkotyki i finansowe przekręty są na porządku dziennym. Okazuje się jednak, że są celebryci którzy kogoś zabili …
Like:15159
Wyświetlenia:1013262
Czas: 8:18
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

42 KOMENTARZE

  1. Prawie każdy to murzyn. Jak Murzyni zabiją to nie przypominam sobie żeby jakieś marsze były z transparentami Black Lives Matter. Ale jak czarnego szczyści ….ooooooo prawo dżungli i przez rok chujce chodzą z tymi marszami przy okazji paląc sklepy itp.

  2. Materiał ciekawy i dobrze zrealizowany, tylko mała uwaga- popracuj nad dykcją, ponieważ przy lekkiej wadzie wymowy, która posiadasz, niektóre z wypowiadanych słów są trudne do zrozumienia.

  3. Brakuje Gucci Mane'a, który śmiertelnie zastrzelił włamywacza i rabusia próbującego okraść go z łańcucha. A ze Snoopem to nie było tak, że on brał udział w rzekomym drive-by jako kierowca?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także