10 codziennych przedmiotów PEŁNYCH zarazków [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Codziennie funkcjonujemy nie zdając sobie sprawy, że na każdym kroku czyhają na nas zdradliwe bakterie. Zakażenia, zatrucia czy zapalenia oczu mogą …
Like:930
Wyświetlenia:9429
Czas: 5:25
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

28 KOMENTARZE

  1. Gdybym miał robić wszystko co jest dla mnie zdrowe to nie mam pojęcia co bym musiał zrobić, bakterie są dosłownie wszędzie, prawie każde smaczne jedzenie jest niezdrowe, jedno bardziej drugie mniej, ogólnie lepiej żyć 30 lat ale z satysfakcją że niczego sobie nie odmawiałem niż ponad 100 ale odmawiać sobie wszystkiego co jest "niezdrowe"

  2. Olać te bakterie.. ja doprowadzam codziennie miliony do mojego organizmu żeby mój układ immunologiczny uzbroił się w karabiny i bomby przeciw piechocie a ostatnio dostały bomby atomowe i celowniki termiczne!!

  3. Bakterie (nie zarazki bo takie slowo to nie wiem kto wymyślił) są wszędzie ale zdrowy człowiek nie ma sie czego bać w normalnych warunkach, bo te spotykane na codzień są nieszkodliwe. Układ odpornościowy szybko je wyjaśnia

  4. nie wspominając o klawiaturze którą zawsze dotykamy brudnymi rękami i często coś nam wpadnie pod klawisze i nie możemy tego wyjąć. Niestety mało możemy zrobić bo trudno wyczyścić to co jest pod klawiszami, więc polecam sprężone powietrze, nie wyczyści to całej klawiatury ale przynajmniej to.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także