10 dowodów na istnienie pozaziemskiego życia [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Patrząc w gwiazdy trudno nie zadać sobie pytania – czy jesteśmy sami we wszechświecie? Istnienie obcych od lat rozpalało fantazję twórców science-fiction, ale …
Like:22368
Wyświetlenia:1317268
Czas: 8:5
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

46 KOMENTARZE

 1. Spodziewał bym się rozbitych statków kosmicznych, filmów s sekcji pasażerów, oraz z przesłuchań (bo takie już są od dawna w sieci). oraz tysięcy artefaktów ze starożytności, kiedy to jak w filie "Trudno Być Bogiem" odwiedzano i kształtowano wczesny rozwój cywilizacji. Piblia, prorocy, księga Henocha, tabliczki gliniane z zapisem układu słonecznego, to są dowody historyczne.
  Dawne mapy, rysunki ufo. Jest tego cała masa, ale tu zawężamy temat do jakiś nie istotnych bakterii (to jak dezinformacja).

  Dla mnie największym dowodem na istnienie obcych cywilizacji jest historia rozwoju ludzkości.
  W porównaniu do dzikich plemion ludzi z buszu, którzy JAK ZWIERZĘTA nic absolutnie nie stworzyli.

  Tu latamy w kosmos, budujemy komputery kwantowe badając światy równoległe,
  a tam miliony lat jacyś ludzie w buszu jak koczują jak małpy .

  Czym się od nich różnimy, edukacją i prowadzeniem przez obcych, co jest odnotowywane w CAŁEJ STAROŻYTNEJ i współczesnej historii (tez da się znaleźć).

  Jest masa dokumentów, których odtajnienia zażądały organizacje obywatelskie, masa obserwacji i katastrofy ufo.
  Ale wy szukacie bakterii na marsie jako temat zastępczy!

  To co wiedział Pitagoras, jego teorie to w głowie się nie mieści (jaka była starożytna wiedza nt. kosmosu).
  Są jeszcze różne kanały komunikacyjne gdzie wymieniamy się informacjami (z innymi wyższymi cywilizacjami)

  Ale wy żyjecie obserwacją jakiś pyłów na Marsie (jak byście byli z epoki kamienia łupanego).

  Wiedziałem że TV kłamie, i było można się domyślać że wejdzie do netu ta sama moda na pobieżność i spłycanie tentu z jednoczesnym wyszydzaniem tego co alternatywne.. (bo gdy tłum jest głupi to łatwiej nim się manipuluje).

 2. z bakteri małpy i zwierzeta , z małp ludzie , z ludzi ewoluują kosmici , z kosmitów ewoluują jaszczóry takie potwory później tonami V zabija nas roboty które nas stworzyły he he nie jestem głupi , to ukrywa RZĄD ………… takie ŻYCIE ……….. kontakt 733 – 300 – 178 😉

 3. mi wydaje się że tak skoro "Udowodniono pozaziemskie pochodzenie ośmiornic" to jestem zdania że na pewno gdzieś ta tej jednej i setek tysięcy nadających się do życia planet, jest życie np: na poziomie bakteryjnym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także