10 dowodów na to, że antyszczepionkowcy to głupki MixFakt

 


Nie ukrywam, że z niepokojem patrzę na narastające ostatnio ruchy antyszczepionkowe w Polsce, manifestacje rodziców, którzy opierając się często na jednej …
Like:26203
Wyświetlenia:507150
Czas: 14:31
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

20 KOMENTARZE

  1. W życiu nie byłam szczepiona. Żyję. Miałam ospę. Przechodzilam ją lekko. Mam bardzo wysoką odporność. Nie choruję. Nie jestem mało inteligentna.

    Odra panuje nawet u dzieci szczepionych ostatnio, bo wskaźnik aktywności tej choroby zachowuje się jak sinusoida. Można sobie sprawdzić.

    Oczywiście gadanie, że córka zaszła w ciążę przez szczepienia to debilizm, ale denerwuje mnie, kiedy od razu wyśmiewa się inne zdanie drugiego człowieka. Oczywiście miałabym więcej argumentów, aby poprzeć swoją rację, tylko twierdzę, że nie ma to sensu, bo zaraz mnie ktoś zje w komentarzach, bo mam inne zdanie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także