10 dziwnych kosmicznych eksperymentów [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Amerykańscy naukowcy uwielbiają dziwne eksperymenty, a jakie były te najdziwniejsze? http://www.facebook.com/topowadychapl …
Like:8965
Wyświetlenia:575074
Czas: 3:13
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

23 KOMENTARZE

  1. Ja zdecydowanie chciałbym zobaczyć tablety takie jak w serialu Westworld. Niby mamy dostęp do dość lekkich urządzeń, ale składany ekran idealnie gładki i bez widocznych zawiasów po rozłożeniu do tego tak płaski i wygodny – idealna rzecz z jakiej bym chciał korzystać na co dzień.

  2. Większość to mistrzostwo marnotrawienia hajsu i niszczenia środowiska na durne pseudonaukowe eksperymenty. W jakim celu te chore mózgi wysyłają w kosmos zwierzęta, gorzelnie, zwłoki itd. i co z tego wynikło, jaki z tego pożytek, na co komu te brednie? Np. test jak flaki rozj… się.. nie jest ciekawy lecz bulwersujący, a wynik dość oczywisty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także