10 eksperymentów, które mogły zniszczyć świat [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W tym odcinku przedstawię wam 10 eksperymentów, które mogły zakończyć się katastrofą… tak wielką, że byłby to koniec naszej cywilizacji. Poznajcie …
Like:28019
Wyświetlenia:1689324
Czas: 9:36
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

30 KOMENTARZE

  1. Zdetonowanie największej w historii ''bomby'' a dokładniej po prostu rzecz ujmując ładunku wybuchowego na Nowej Ziemi przez bodajże jeszcze wtedy Z.S.R.R. mogło spowodować drastyczne oderwanie się płyt tektonicznych, na szczęście nic aż tak groźnego dla ludzkości się nie stało.

  2. Zabrakło przede wszystkim dobrze znanej katastrofy w Czarnobylu. Była ona skutkiem nieudanego eksperymentu mającego na celu minimalizację zużycia paliwa jądrowego. Mało osób wie, ale gdyby po eksplozji nie znalazło się trzech śmiałków (umarli potem na chorobę popromienną), którzy zakręcili zawory w zbiorniku wodnym pod spalonym reaktorem i umożliwili wypompowanie z niego wody, to doszłoby do kolejnego i to gigantycznego wybuchu, bo gorące paliwo jądrowe które przepalało się przez podłogę reaktora zmieszałoby się z wodą. I dziś cała Europa byłaby wyludniona, bo taka byłaby siła wybuchu i skażenie radioaktywnymi substancjami. A tak, owszem, paliwo przepaliło się przez beton, ale wpadło do suchego zbiornika i skończyło się na strachu. Także katastrofa czarnobylska powinna była znaleźć się w tej dziesiątce.

  3. To są tylko OFICJALNE wersje wydarzeń, eksperymentów, obiektów i danych które w rzeczywistości miały inny cel i zastosowanie, którego Wy nie wiecie, bo te informacje zostały specjalnie dla was przygotowane abyście mieli czym się podniecać nie mając pojęcia o prawdzie…. 😀 To jest gówno dla ciemnego motłochu, którym się steruje jak kursorem na ekranie. Nie wiecie o niczym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także