10 ekstremalnych przypadków propagandy [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Władza wiele zrobi by wmówić coś swoim obywatelom – przedstawiamy 10 ekstremalnych przykładów propagandy. http://www.facebook.com/topowadychapl …
Like:3430
Wyświetlenia:258606
Czas: 3:18
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

37 KOMENTARZE

 1. moja Top-lista Propagandy współczesnej w Polsce
  1 GUS i statystyki w mediach
  2 zielona wyspa
  3 wzrost gospodarczy
  4 wzrost wynagrodzeń
  5 koniec kryzysu
  6 zmniejszenie podatków przez Tuska
  7 obietnice wyborcze nas nie kosztują
  8 500 + nam pomoże
  9 im większe wydatki budżetu tym lepiej
  10 inflacja jest dobra dla gospodarki

 2. W PRL Bis 1989-2015 – 2 nominacje: ŻYDOKOMUNISTYCZNE IMPERIUM OJCA REDAKTORA, czyli ADAMA OZJASZOWICZA SZECHTER-MICHNIKA, oraz CZERWONE chamskoryjskie SZAMBO (UB, IW, SB, WSW, WSI, MO) – TVN z PRZYLEPNOŚCIAMI na czele z brudowcem Lisweek i (ostatnio, po wyrzuceniu redaktora naczelnego na żądanie bandyty z PO przez działania gangstera Kluczyka na obiadku u Niemców, wnuków gestapo i SS) brukowcem Fuckt.

 3. nas na przykład w szkole zabierają co roku na apel i mówią przez godzinę jaka to unia europejska jest wspaniała, nie zagłębiając się zbytnio w to czy jest taka dobra zastanawia mnie czemu tak cały czas tak wszędzie o tym mówią. Przecież jeśli naprawdę jest taka wspaniała to nikt by w to chyba nie wątpił?

 4. Wprowadzić demokrację mówisz… Nie mów może tyle bo mało wiesz. Wiara w demokrację jest ewidentnym wyrazem braku wiedzy w tym temacie. To o czym decyduje w zasadzie obywatel ustroju demokratycznego???

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także