10 fake’owych podrywaczy [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Catfish to internetowy oszust działający głównie na portalach randkowych. Zazwyczaj swą kreatywność wykorzystuje by naciągnąć lub strollować swą naiwną …
Like:9185
Wyświetlenia:267898
Czas: 6:57
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

36 KOMENTARZE

 1. Randki online w pigułce:
  Portale randkowe są stworzone dla ludzi nieśmiałych, nie koniecznie muszą być nieśmiali z natury, mogą być nieśmiali/nieśmiałe po nieudanych związkach lub w przypadku młodszych osób są sposobem na znalezienie kogoś bliskiego.
  Mężczyzna zalogowany na portalu randkowym szuka ładnej sympatycznej dziewczyny z którą mógł by porozmawiać ale wszystkie portale randkowe działają w ten sam sposób – istnieją pod firmy które otrzymują pieniądze za tworzenie fałszywych kont – jest to spowodowane tym iż portale randkowe zdają sobie sprawę z dużej konkurencji a osoba która nie będzie otrzymywała zaproszeń lub wiadomości pójdzie sobie gdzieś indziej do tego często te pod firmy to scam i zamiast randki można przepłacić to wielkimi problemami.
  Jak to wygląda od strony kobiet:
  Kobiety nie mają większego problemu ze znalezieniem mężczyzny nawet gdy są nieśmiałe lub jest jakiś inny powód, dlatego na portalach randkowych jest znikoma ilość kobiet – te ładne jeżeli nie są scamem są to przeważnie dziewczyny które szukają lajków i adoracji… z jakiegoś powodu nie idą do klubów i szukają jak największej ilości adoratorów by się dowartościować, lub może zgarnąć więcej obserwatorów do instagrama – reszta kobiet tych mniej ładnych również szybko kogoś znajdą — jak nie ma ładnej twarzy to może mieć ładne ciało lub pewne części ciała które wpadną komuś w oko (wiem że napiszecie zaraz że wszystko uprzedmiotowiłem ale nie wchodzicie na portale randkowe by popatrzeć na pusty ekran i pisać z kimś kogo nie widzieliście) a co do tych kobiet które są i otyłe nie bardzo ładne cóż odradzał bym im portale randkowe bo mogą otrzymać jakąś nieprzyjemną wiadomość od jakiegoś małoletniego trola … chociaż otyłe kobiety w krajach zachodnich nie zdają sobie sprawy z tego że na zachodzie nie bardzo się nimi ktokolwiek zainteresuje – ale są kraje gdzie czym kobieta większa lub grubsza tym ma więcej adoratorów – i mówię tu serio —- ale wracając do portali randkowych – sorry mężczyźni ale musicie wyjść z tej internetowej skorupy i zacznijcie szukać szczęścia gdzieś indziej

 2. Sodomski odcinek. Dlatego prawie w ogólnie nie oglądam Youszmatłowceberów(2:50)

  Z jednej strony niby coś ciekawego z drugiej strony pokazywanie tych obrzydliwości jednak szkodzi małym dzieciom.

 3. Czy tylko mnie dziwi możliwość doprowadzenia do spotkania i aktu seksualnego dwóch osób pod które podszywała się ta dziewczyna? Jak to wyglądało? Spotkała się sama ze sobą?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także