10 faktów, które sprawią, że stracisz wiarę w ludzkość [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Jeśli po poprzednim odcinku nabraliście nadziei dla tego świata, czas żebyście ją stracili. http://www.facebook.com/topowadychapl …
Like:11294
Wyświetlenia:716683
Czas: 3:
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

40 KOMENTARZE

  1. To okropne jakimi pieprzonymi debilami są ludzie. Straciłam wiarę w nich kilka lat temu. Byłam wtedy mała i głupia (chyba 12-13 lat) więc nie mogłam się obronić przed starszymi dziewczynami które zaczęły mnie wyzywać i szarpać na przystanku, który znajdował się w samym centrum miasta, i jak możecie się domyśleć, BYŁO TAM DUŻO LUDZI, ALE JEDNAK ŻADEN NIE ODCIĄGNĄŁ TE SUKI ODE MNIE, TYLKO PRZECHODZILI JAK GDYBY NIGDY NIC.

  2. Ja mam opowieść jak kiedyś koło kośćoła siedział sobie biedny i zbierał po kilka groszy od każdego a jak biedny odwrócił się jakiś człowiek zabrał mu kubeczek z pieniędzmi.Ale akurat przyjeżdżała policja i go złapała.A dalej już nie wiem co się stało.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także