10 faktów na temat Anime [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Kapitan Tsubasa, Dragon Ball – mimo, że Polskę od Japonii dzielą kilometry, większość polskiej młodzieży wychowało się na anime. Niektórzy je kochają, inni …
Like:9140
Wyświetlenia:391477
Czas: 3:27
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

41 KOMENTARZE

  1. Aaaaaa animeee Yaoiiii Yuriii mangiii Japoniaaa kochammm najbardziej na ziemiii lovvvv xD❤️❤️❤️🖤🖤🖤💗💗💗💕💕💕❣️❣️❣️💘💘💘💜💜💜♥️♥️♥️💖💖💖💚💚💚💛💛💛😻😻😻😝😝😝⚡️⚡️⚡️💓💓💓💞💞💞😘😘😘💙💙💙🧡🧡🧡👌🏻👌🏻👌🏻❤️❤️❤️😍😍😍(zjebana otaku Yaoistka i Yuristkaaa!😂😘)

  2. Za młodu się parę oglądało: Pokemòn, Yu-Gi-Oh!, Sonic X, możliwe że Naruto… A będąc w swoim obecnym wieku (20 lat), to też parę się przejrzało: Hellsing Ultimate, Devil May Cry i Initial D (dla fanów driftu pozycja obowiązkowa!) 🙂

  3. Oglądam, uwielbiam anime, a skoro o tym mowa polecam Mirai Nikki :3 Szczerze nie mam zamiaru nic mówić, każdy ma swoje zdanie, ale "Nie oceniaj książki po okładce" obejrzyj chociaż jedno nie spodoba się OK spodoba TEŻ SUPER, ale nie oceniajcie czegoś czego nie widzieliście na oczy! (Oprócz starszych anime, które są może i gorsze XD) i poza tym, to hejty na Anime daliście, aby się "wyróżnić", że wy jesteście tacy "super duper dorośli" i oglądacie tylko również "super duper filmy +18", a nie jakieś tam ANIME XDD P.S. Moja ciocia ogląda anime, tak jest dorosła :3 Pozdrawiam XD (WIEM, ŻE FILM BYŁ WSTAWIONY 2 LATA TEMU!)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także