10 faktów na temat Hitlera 2 [feat. Historia Wojny Nieznanej] MixFakt

 


W tym odcinku powracamy do tematu jednej z bardziej okrutnych, jednak niezwykle ciekawych postaci w historii świata. Poznajcie 10 faktów na temat …
Like:16137
Wyświetlenia:670767
Czas: 6:50
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

48 KOMENTARZE

  1. Niemcy rozpoczęli wojnę światową nazizm holokaust a rokefeler dał na to hajs… Zawsze się zastanawiałem skąd oni mieli na to kasę bo po 1 w byli całkowicie zniszczeni i zrujnowani

  2. Może i Hitler nie miał jednego jądra… Ale przecież i z jednym można uprawiać dobry seks! A poza tym niby jak lubił spać z kobietami i facetem to co to za problem?! To przecież podwójna przyjemność!
    A wracając to Hitler=Niemcy
    Nie gardźmy Niemcami przecież nie każdy była za to winny!!! Moim zdaniem jeżyk niemiecki jest piękny i nie pogardzajmy nimi! Tylko szanujmy! Niemcy są spoko! A jak ktoś chce kogoś obwiniać to może tylko Hitlera! To tylko moje zdanie!

  3. Numer 5 to największa bzdura jaka mogłeś przytoczyć. Rudolf Heß napisał main Kampf. Hitler jedynie dyktował mu co ma pisać (większość z tego co powiedział to bełkot) a Heß napisał własnymi słowami by dało by się to czytać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także