10 faktów na temat piwa, o których nie miałeś pojęcia [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Piwo to nie tylko wspaniałe umilenie piątkowego wieczoru, to także napój obecny w historii ludzkości od tysięcy lat. Nie ważne, czy jesteś piwoszem czy nie …
Like:12325
Wyświetlenia:504241
Czas: 7:4
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

48 KOMENTARZE

  1. Piwo to świństwo ludzie nie pijcie tego ! Brzuch rosnie farbowane jest żółcią zwierzęcą ! To co wszystko jest pokazywane w internecie czy tv to propaganda by tylko interes szedł. Nigdy nie powiedzą o szkodliwości piwa ktore jest o niebo wieksze niż jego zalety !

  2. Alkohol etylowy jest śmiertelną trucizną powodującą obumieranie tkanek zasilanych w tlen przez naczynia włosowate. Powodem tego jest znoszenie ładunku ujemnego na powierzchni erytrocytów które w następstwie sklejają się w gródki blokujące rzeczone naczynia w nerkach, wątrobie, trzustce, płucach i mózgu. Wszystkie te organy, za wyjątkiem mózgu mają pewną zdolność do regeneracji. Nie jestem pewien czy dotrze to do publiki o przytłumionych zdolnościach poznawczych, lecz historia pokazuje iż społeczności poddane masowemu działaniu alkoholu, degenerują się i wymierają. O skuteczności depopulacyjnej alkoholu etylowego, niech zaświadczy przykład Rosjan i Polaków.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także