10 faktów na temat SCJENTOLOGII [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Scjentologia to kult, który od lat wzbudza wiele kontrowersji. Przez niektórych nazywana religią, przez innych sektą – organizacja ma zdecydowanie niejednego …
Like:2380
Wyświetlenia:54583
Czas: 7:20
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

41 KOMENTARZE

  1. Uwaga, w grudniu 2017 zmarła mi mama przy mnie i siostrze w hospicjum i gdy podeszliśmy do drzwi które były zamknięte przez metalowy samozamykacz przedni ramieniowy te drzwi otworzyły się same wbrew prawom fizyki na oścież 90 stopni za zewnątrz. Nie było przeciągu w hospicjum i jest nie możliwe aby drzwi miały awarie bo by stwarzały zagrożenie w miejscu publicznym. Samozamykacz w drzwiach był ustawiony na maks dlatego dziecko i osoba starszą nie otworzyła jej bo wymagało to użycia ogromnej siły fizycznej. 3 minuty później podczas cofania auta czujnik parkowania dźwiękiem wskazywało przeszkodę a droga była pusta. Później spadł przedmiot a w dniu pogrzebu przewróciło się zdjęcie mamy. Świadek siostra ojciec i dziewczyna. Dodam że dużo osób mi odpisało że mieli podobne zjawiska po śmierci osoby bliskiej. Poczytaj w google ZNAKI OD ZMARLEGO

  2. Generalnie ta lista bardziej powtarza ogólnie znane plotki, niż faktycznie mówi coś o tej sekcie, czy tam organizacji… warto dodać kilka szczegółów:
    1. Scjentolodzy wierzą w reinkarnację, al;e odwrotną, niż buddyzm – kolejne wcielenia nie są coraz bardziej doskonałe, ale właśnie coraz bardziej zepsute, nienasiekanie cierpieniem od początku istnienia – czyli te 75 tys lat – przez wszystkie wcielenia, aż do dzisiaj i jedynym sposobem jest pozbycie się wszystkich wspomnień ze wszystkich wcieleń, a przynajmniej negatywnej według nich emocjonalnej reakcji na takie bodźce.
    2. Audyt ma na celu właśnie pozbycie się tych naleciałości – nie tylko z obecnego, ale i wcześniejszych wcieleń. Docelowy idealny wyznawca scjentologii jest pozbawiony uczuć – kierujący się jedynie logiką i wiedzą naukową.
    3. Te statki to swoista baza danych – pewne dokumenty są niedostępne absolutnie nigdzie poza tym okrętem – a na statek mają wejście tylko najbardziej zaufani i najwyżej wtajemniczeni. Jednostka podobno nigdy nie zawija do żadnego portu – jest zawsze na morzu, a zapasy dostarczają jej inne statki.

  3. W Radomiu istnieja Baptrysci ktorzy tez robia ludziom wode z mozgu i zarabiaja jeszcze na tym pieniadze. A ja sie pytam gdzie jest kosciol ? Co na to biskup ? Kazdy dba o wlasna kieszen !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także