10 fałszywych wspomnień, w które wierzymy [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku przedstawię wam 10 fałszywych wspomnień, w które wierzymy. Jak się okazuje – nasza pamięć często zawodzi – niektórzy mają na to …
Like:14437
Wyświetlenia:600738
Czas: 10:58
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

34 KOMENTARZE

  1. Tak samo jak ludzie wierzą że to Kolumb odkrył Amerykę a to jest nie prawda bo to wikingowie z Norwegii albo ze Szwecji odkryli Amerykę.Tylko że oni o tym nie powiedzieli.I to jest mega głupota że ludzie wierzą że to jednak był Kolumb.

  2. Gówno prawda! W imperium kontratakuje jest właśnie: "no, i am your father." Luke mówi, że Obi wan powiedział mu, że Vader zabił jego ojca i wtedy właśnie pada: no, i am your father.

  3. Chyba nie do konca dobrze wyjasniles z tym zegarem, albo czegos nie kumam. Od czasu wydarzenia zegar nie dzialal i postanowili, ze go zostawia takim. Ankietowani mowili, ze zegara nie uruchomiono ponownie. Jak na moje to wychodzi na to samo, wiec w czym jest ta niespojnosc?

  4. Jest spora różnica w angielskim mówiąc człowiek, lub ludzie w liczbie mnogiej. Jak widać, nawet i w polskim różnica jest kolosalna. To dwa różne słowa i słychać to bez edytowania dźwięku.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także