10 futurystycznych usprawnień, które już istnieją [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Żyjemy w przyszłości! To co dawniej było jedynie wizją autorów książek czy filmów science fiction, dziś jest rzeczywistością. Tworzymy sztuczne kończyny, a …
Like:9840
Wyświetlenia:339578
Czas: 4:45
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

31 KOMENTARZE

  1. Padło pytanie o tym co myślę o chipach… cóż kwestia identyfikacji to inna bajka, bo wystarczy upowszechnić skanery linii papilarnych i rozstawić je w urzędach, policji dać mobilne itd a przy wydawaniu dowodu wymagać zeskanowania palca – tyle wystarczy, ale… w ogliczu płatności to po płatnościach PayWave od Visa i PayPass od MasterCarda przyszedł AndroidPay do płacenia telefonem i dla mnie naturalną konsekwencją musi się stać płatność zbliżeniową nie kartą, nie telefonem a… RĘKĄ przez wszczepiany przez bank mikrochip, czy też wszczepiany w placówce medycznej a w banku tylko programowany już później. I to nie jest coś co może, a co musi zostać wprowadzone prędzej czy później, w czasach kiedy już prawie całkowicie odejdziemy od płatności gotówkowych, czyli jak mniemam kwestia maksymalnie kilkunastu lat.

  2. Ja podziękuję za wszelkie usprawnienia, nie chcę mieć w swoim ciele elektroniki, której nie mogę pozbyć się/wyłączyć w każdej chwili. RFID to ciekawa technologia, owszem, ale nie w ciele. Zamiast tego wolałbym np. smartwatcha z NFC.

  3. Jakby ktoś chciał poznać nieco szczegółów technicznych dot. wszelkiego rodzaju implantów i protez to polecam przystępne dla osób niezwiązanych z bioinżynierią "Podstawy inżynierii biomedycznej tom 1 i 2" Tadeusiewicza 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także