10 imprez, które skończyły się katastrofą [feat. Dafuq] MixFakt

 


10 rzeczy, których nie wiesz o KAC VEGAS: https://www.youtube.com/watch?v=7L2GJAoWcaQ Imprezować trzeba z umiarem. W tym odcinku przedstawię wam …
Like:14448
Wyświetlenia:686542
Czas: 5:9
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

25 KOMENTARZE

  1. Byłem raz na jednej imprezie i szczerze mówiąc nie wiem po kiego ** ja to zrobiłem ale i właściwie jak ale przestałem się ze swoim najlepszym kumplem. Obydwoje stwierdziliśmy że nic się nie stało po tym jak rano nie pamiętać zupełnie niczego obudziliśmy się w jednym łóżku. O całym zdarzeniu upewnił nas mój problem z poruszaniem nóg i cholerny ból bioder i dupy a poza tym to moja koleżanka myślała przez następne 3 miesiące że oboje jesteśmy Gejami. Było Zajebiście!

  2. moja impreza skończyła sie 2,5 g mefedronu w jedną noc mialem akcje ze na zewnątrz jest akwarium bylem kelnerem + wszystko bylo fioletowe wydzwanialem do ludzi i mowilem ze mam fioletową mefke na pogonke pis osiedlowy kot !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także