10 kłamstw, które sprzedały nam reklamy [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


SKLEP TOPOWEJ DYCHY już OTWARTY: www.mediakraft.pl/sklep Dzisiaj poznamy sekrety agencji reklamowych i speców od marketingu. W tym odcinku …
Like:30921
Wyświetlenia:2069518
Czas: 7:12
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

37 KOMENTARZE

  1. Butelka 0,5l coli zawiera 250 kcal a sugerowana porcja zawiera 105 kcal. (napis na etykiecie) Sugerowana porcja to 250ml czyli ćwierć litra. Wychodziło by na to że 0,5l zawiera 210 kcal. a nie 250. Ten film kłamie! 🙂

  2. Jeżeli w wodociągach uważają, że woda w kranie jest tak samo czysta co w plastikowych butelkach to dlaczego: woda z kranu śmierdzi, na powierzchni herbaty robi się kożuch a po wyjściu spod prysznica muszę robić obdukcję (taka twarda woda). Cały ten kraj to jeden wielki syf.

  3. tłumoki biegunkę wywołać może wit C ale tylko w dawce powyżej tej jakiej organizm w danej chwili potrzebuje. Tak właśnie sprawdzamy ile powinniśmy jej brać – w momencie, gdy mamy biegunkę znaczy to, że organizm przyjął wystarczającą dla zdrowia dawkę a reszte usuwa.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także