10 kłamstw na WIKIPEDII [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku przedstawimy wam 10 fałszywych informacji, które pojawiły się na Wikipedii. Niektóre z nich będą niezwykle zabawne. Zobacz mój …
Like:8644
Wyświetlenia:247638
Czas: 7:7
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

29 KOMENTARZE

  1. moja koleżanka wymyśliła kiedyś coś takiego:
    WIZAN to skrót od: Walcząca i Zarabiająca Armia Narodowa. Podobno była jakaś wojna między pieszymi, a rowerzystami o miejsce do chodzenia/jeżdżenia i WIZAN dokarmiał pieszych. Tą całą armię założył jej pra (nie pamiętam ile było "pra" xd) dziadek :P. Podawała mi jeszcze jakieś daty, ale już nie pamiętam jakie to były xd.
    W każdym razie uśmiałam się :''D

  2. z tą ulicą Batuty, to mnie ciekawi kiedy w ramach dekomunizacji zlikwidują w całej Polsce ulice Dworcowa. W wielu miastach jest ulica Dworcowa a Nikołaj Dworcow był sowieckim pisarzem, jakoś tak głupio usuwać Nowotkę czy Buczka a Dworcowa zostawić 🙂

  3. Do wszystkich poszukujących wiedzy i rzetelnych informacji; na tym kanale ich nie znajdziecie. Topowa dycha to kanał ROZRYWKOWY i jedynym celem tego kanału jest dostarczenie rozrywki, a w żadnym wypadku wiedzy. Cały odcinek jest skonstruowany tak, aby zaciekawić widza tytułem. Najczęściej jest to jakaś miejska legenda, jak np. fałszerstwa na wikipedii. To, że nazwane przez topową dychę "fakty" nie są faktami, schodzi na drugi plan, bo topowa dycha nie ma obowiązku ich przekazywać.

  4. Witam myślę ze warto nagrać odcinek o wyszukiwarce Google która tez podaje zakłamane treści: Parys opublikował na swoim profilu kilka haseł, których wpisanie w wyszukiwarkę sprawia, iż otrzymamy zafałszowany rezultat.

    Wśród nich znajdują się takie niewinne określenia jak: „European history people”, „European history art”, „White woman with children”  czy „Happy white american man”. Wpiszcie to i się zdziwicie i to bardzo.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także