10 kolejnych stopni ewolucji człowieka [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Ewolucja trwa w najlepsze. Zobacz jak jeszcze może wyewoluować nasz gatunek! http://www.facebook.com/topowadychapl …
Like:13124
Wyświetlenia:822735
Czas: 3:4
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

45 KOMENTARZE

  1. No dobra, a gdzie te dowody na ewolucję i gdzie widać? To co jest przedstawione nie ma żadnego związku z ewolucją, a niektóre punkty tu przedstawione mówią o przystosowaniu się do warunków, a nie o ewolucji, więc trudno to obronić…

  2. Przeniesienie świadomości i umysły jest niemożliwe. Przeniesienie mózgu i świadomości w tzw. ,,Robota" jest zbyt skomplikowane dla teraźniejszego umysłu człowieka. Po za tym, nieda sie zastąpić wszystkich narządów wewnętrznych.

  3. nieśmiertelność brzmi super ale pod warunkiem że inni też ją będom mieli bo chyba nikt na starość nie chce zostać sam przepraszam bo wiem że to też oglądają ludzie którzy nie wierzą w Boga ale ja wierzę i jestem bardzo ciekawa co będzie z niebem ps nie chce nikogo urazić

  4. Odnośnie rasy to większość antropologów już teraz twierdzi że coś takiego jak rasa nie istnieje, dzięki badaniom naukowym wiemy że obecnie biały człowiek z Polski może mniej różnić się genetycznie od czarnego człowieka ze Stanów niż dwa goryle z różnych krańców lasu deszczowego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także