10 książek, które MUSISZ przeczytać [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Kodyrabatowe.pl: https://www.kodyrabatowe.pl/?utm_source=topowadycha&utm_medium=youtube&utm_campaign=maj Mało Polaków czyta książki (według …
Like:13651
Wyświetlenia:343413
Czas: 5:50
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

31 KOMENTARZE

 1. Powinny pojawić się jeszcze:
  – ,,Harry Potter"
  – ,, Diabelskie Maszyny"
  – ,, Dary aniola"
  – ,,Igrzyska śmierci"
  Uwielbiam wszystkie z wymienionych tak bardzo ze czytam je po kolei na okrągło😄

 2. Zabrakło książki Zwiadowców (młodzieżowa). Czytam trzeci raz i jesten zakochana w świecie Zwiadowców. Akcja rozgrywa się w średniowieczu. Jeśli ktoś chciałby dowiedzieć się czegoś więcej, niech napisze. Naprawde warto przeczytać.

 3. Problem w Polsce w z czytaniem polega na tym że wszyscy traktują to jako coś niebywalego czy tez wielce dla osób inteligentnych. Mówi się że książka powinna uczyć itp. Ale jak to już w średniowieczu powiedziano książka powinna bawić wzruszać i uczyć czyli ta nauka to 1/3 całego jej fenomenu. Nie zapominajmy że większość książek głównie polega na rozrywce np zmierzch milczenie owiec pamiętnik lesbijki czy love rosie więc czemu robić z książek coś edukacyjnego skoro to tylko obniża chęć do czytania. Książkę powinno się promować jako coś na równi z telewizją bo jest to rozrywka jak każda inna i wtedy mamy wybór i już tylko od nas zależy jaką rozrywkę wybierzemy. Szkoły zawalają sprawę to prawda ale to też chodzi o wychowanie przez rodziców. Jeżeli rodzice czytają dziecko też będzie czytać ale od małego powinno być z tą książką oswojone. Takie moje zdanie..

 4. ja polecam ,,Baśniobór" niczego nie można się spodziewać po tej książce, każda część coraz bardziej niespodziewana i brutalna. (książka tak wciąga, że nawet nauczyciel raz mi zabrał, bo nie wyszłam na dwów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także