10 ludzi, którzy wyjawili RZĄDOWE SEKRETY [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Istnieje powód, przez który istnieje tyle teorii spiskowych… Rządy dają potwierdzenie od czasu do czasu, że mają swoje sekreciki i nie lubią ich ujawniać.
Like:10850
Wyświetlenia:457015
Czas: 9:10
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

33 KOMENTARZE

  1. a gdzie Wielki św.p Andrzej Lepper który poświęcił swe życie dla rolników i dla ludzi żeby godnie żyli. Nie zrealizował planu bo go ZAMORDOWALI!!! O krajach zachodnik mówi się wiele aż za wiele. Co to się nie dzieje we Francji a co na Ukrainie. Nikt się nie interesuje krajem w którym żyjemy MY POLACY. Okradają nas a nikt tego nie widzi. sprzedawają nasze ziemię Niemcą Niemcy tworzą masarnie a potem śmierdzi w Polsce a u nich czyste powietrze. Gdzie rozum! Nasze dziady pradziady cieżko pracowały żeby cokolwiek było a rząd wszystko sprzedaje za grosze! To jest skandal! Polacy obudzcie się puki nie jest jeszcze za puźno!

  2. Ty tez jesteś jakiś gender poprawny?? Nie ma czegoś takiego jak Chelsey Manning.. I nie ma czegoś takiego jak ona.. To coś ma kutasa w portkach wiec jak śmiesz nazywać go słowem ONA. Obrażasz pleć męską i żeńską TO FACET i to ON a nie ONA. nikogo nie oszukasz.. Na imię mu Bradley Manning a nie Chelsey.. nawet ze zboczeniec chce się przerobić na babę to i tak nikogo nie oszuka, tylko obrazi. To facet!

  3. Społeczeństwa – narody są tymi który sprawują władzę, jeżeli rządy lub służby zdradzają tych którzy im zaufali , łamią prawo, zapominają komu służą to są zdrajcami, natomiast ludzie którzy ujawniają te machlojki, jak np Snowdman to teoretycznie bohaterowie, ale wydaje się że przecieki snowdmena i wikileaks są kontrolowane przez rząd usa i ujawniane specjalnie, bo jak widać nie ma żadnej konkretnej reakcji na przecieki i rząd usa teraz robi to co chce, bo ma takie przyzwolenie ludowe.

  4. Tortury na aresztantach to akurat pozytywna rzecz w tym chorym systemie prawnym, w którym więzień zamiast być karany przebywa sobie na darmowych wakacjach siedząc sobie spokojnie w celi nie musząc nic robić.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także