10 ludzi sukcesu, którzy zaczynali od porażki MixFakt

 


Często jest tak, że zanim odniesiecie sukces, po drodze czeka na Was pasmo porażek. Nieważne czy jest to uczenie się na błędach czy po prostu oczekiwanie …
Like:22736
Wyświetlenia:541008
Czas: 6:49
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

24 KOMENTARZE

 1. A gdzie Péle który w Santos FC trafiał z 2 dr. do 3. dr i myślano nad jego wyżuceniem za śmieszny styl gry (miał wtedy 15 lat) a puźniej aż trafiał coraz to wyżej i w wieku 16 lat zdobył mistszostwo świata(pierwsze ale nie ostatnie)

 2. Książki Stephena Kinga bardzo mi się podobają, czytałem już:
  1. Śpiące królewny
  2. Joyland
  3. Bastion
  4. Lśnienie
  5 . Cztery pory roku
  6. Carrie

  Po przeczytaniu bastionu, uwielbiam czasami sobie go poczytać 🙂

 3. Einstein miał w szkole bardzo dobre oceny, zwłaszcza z przedmiotów ścisłych. Jedyna trója była z Francuskiego poza tym 4, 5 i 6, a Edison to złodziejska menda, która żerowała na patentach innych… tylko Tesla! ( i jeszcze kilkoro innych wybitnych ludzi, którym Edison napluł w twarz )

 4. A wiecie żeco najmniej trzy osoby z tej listy miały autyzm (konkretniej Zespół Aspergera)? Ainstain, Jobs i (prawdopodobnie) Edison. Poza tym pasował by tu Ford (zanim stworzył firmę 5 razy stracił cały majątek) i Gates (jego pierwsza firma, Traf-O-Data, poniosła kompletną klapę).

 5. A wiecie żeco najmniej trzy osoby z tej listy miały autyzm (konkretniej Zespół Aspergera)? Ainstain, Jobs i (prawdopodobnie) Edison. Poza tym pasował by tu Ford (zanim stworzył firmę 5 razy stracił cały majątek) i Gates (jego pierwsza firma, Traf-O-Data, poniosła kompletną klapę).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także