10 miejsc, które znikną za naszego życia 2 [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Pora na kolejną dawkę miejsc, które warto odwiedzić zanim znikną. Czy chcielibyście zobaczyć któreś z nich? ODWIEDŹ SKLEP TOPOWEJ DYCHY …
Like:6347
Wyświetlenia:164201
Czas: 5:44
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

45 KOMENTARZE

 1. Fajne ale nie zgodzę się z niektórymi stwierdzeniami:
  Niestety ale nie ma szczegółowych badań Antarktydy z okresu 200-300 lat temu, to skąd wiadomo jak topniały wtedy lodowce…
  Niejeden Naukowiec dowiódł że Ziemia się ociepla i ozimnia cyklicznie.
  Człowiek nie ma dużego wpływu na ocieplenie klimatu. Można spojrzeć trochę głębiej i odwrotnie pójść w przeszłość. Skoro doszło do zlodowacenia to ciekawy jestem ile wtedy gatunków wyginęło na Antarktydzie i na świecie? Grenland być może Greenland. Być może była kiedyś zielona zanim przykrył ją śnieg (Domysł). Podsumowując gorzej było jak mroziło.
  Ocieplenie tak jak kiedyś mrożenie być może po prostu musiało się stać. Jest taka kolej rzeczy w jednym i drugim przypadku i nie mamy na to tak wielkiego wpływu, jak się to wymyśliło.

 2. Nie ma czegoś takiego jak globalne ocieplenie.. tam gdzie było zimno, tam będzie ciepło, gdzie było sucho , tam będzie mokro i na odwrót.. od czasów starożytnych jest ten sam cykl

 3. Nie wydaje mi się, żeby w ciągu mojego naszego życia zniknęła cała Antarktyda. Zresztą Antarktyda to kontynent. Kontynenty nie znikają.
  Puff💨 I nie ma Antarktydy

 4. Te globalne ocieplenie to przez Polski węgiel i w ogóle przez Polskę chociaż Niemcy palą 2x mocniej no ale co zrobisz to cała Unia Niemiecka (chodzi o UE ale ona jest na ich zasadach)

 5. KURRR nie mogę już tego słuchać że wszystkiemu jest winne globalne ocieplenie i że jest to spowodowane przez człowieka.. Ludzie nie dajcie sobie mydlić oczu, człowiek jest za mały żeby móc zmieniać klimat, jest naukowo stwierdzone, że co kilka set lat średnia temperatura na ziemi zmienia się (epoka lodowcowa itp.)….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także