10 miejsc, które znikną za naszego życia [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


2 lata temu opowiadałem wam o miejscach, które warto odwiedzić zanim znikną W dzisiejszym odcinku opowiem wam trochę więcej na ich temat i przedstawię …
Like:33690
Wyświetlenia:2615635
Czas: 9:46
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

35 KOMENTARZE

  1. nic nowego nie powiedział , natura się rządzi swoimi prawami . Ziemia żyje więc dla tego zmiany muszą być . nikt nie może zginąć bo to dzieje się na tyle szybko że wszystko co żyje zdąży się usunąć !!!!

  2. Nie pooglądam dalej. Jak się tam opowiada to mówisz to tak cicho że dałam se słuchawke na prawie ful żeby słyszeć co kolwiek ale co słyszę?! Tylko:pssssppppsss. Nie można normalnie

  3. Co Ty chłopie pieprzysz? Dorzecze Konga jest producentem połowy tlenu na ziemi? Nawet jakbyśmy wycieli wszystkie drzewa na ziemi w pień to i tak by to nic nie zmieniło. Bo ocean produkuje 99,8 % tlenu na ziemi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także