10 miejsc nawiedzanych przez duchy [Top10 feat. Topowe Teorie Spiskowe] MixFakt

 


W tym odcinku przedstawię wam 10 przerażających miejsc nawiedzanych przed duchy. Co nie daje spokoju zmarłym i co sprawia, że tak kurczowo trzymają się …
Like:15158
Wyświetlenia:634768
Czas: 7:34
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

39 KOMENTARZE

 1. Strefa bezpieczeństwa
  Żarcie 🍇🍇🍈🍊🍐🍌🥥🍓🍅🥖🧀🍉🍊🍋🍋🍌🍍🍎🍏🍐🍑🍒🍓🥝🍅🥥🥑🍆🥔🥕🌽🌶️🥒🥦🍄🥜🌰🍞🥐🥖🥨🥞🧀🍖🍗🥩🥪🥓🌭🍔🍕🍟🌮🍲🌯🥘🥙🍳🥚🥤🍼🥛☕🍵🍬🍧🥧🍥
  Łóżka 🛏️🛏️🛏️🛏️🛏️🛏️🛏️🛏️🛏️🛏️🛏️🛏️🛏️
  Prysznice toilet 🛁🚿🚽🚽🚿🛁
  I OCHRONA 👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼👨‍💼👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️

 2. Ja pamiętam, że kiedy spałam nagle poczułam jak ktoś siada na moim łóżku i próbuję wziąść ze mnie kołdrę. Spałam i poczułam ciężar obok stóp i jak kołdra lekko się podnosi. Chwyciłam ją i zamknęłam oczy. Po kilku chwilach uczucie minęło. Wierzę w zjawiska paranormalne.

 3. Ja znam jeszcze:
  -las samobójców w Japonii
  -Wyspa lalek chyba w Meksyku
  -Helltown ( najbardziej nawiedzony obszar to Boston Mills)
  i chyba to wszystko czego nie zapomniałam 🙂
  super się oglądało 🙂

 4. Eh… bo poganie to zawsze sataniści i na dodatek mają mnichów. Ale zdajecie sobie sprawę, że poganami nazywa się religie PRZEDCHRZEŚCIJAŃSKIE, a Szatan to wymysł religii judaistycznych? No i mnisi to już wymysł stricte chrześcijański. Jestem poganką – rodzimowierczynią. Niekompetencja jaką się wykazaliście przy opisie miejsca numer 9 po prostu mnie zatrważa. Jesteście serio tak niedouczeni, że nie rozróżniacie pogan od wyznawców kultu LaVeya i pseudosatanistów (no bo LaVeyowcy są spoko i nie robią w sumie nic z tego co kościół im przypisuje)?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także