10 mitów na temat Bitcoina [feat. Blockchain Central] MixFakt

 


Wraz z kanałem Blockchain Central przygotowaliśmy dla was materiał w którym przedstawimy wam 10 mitów na temat Bitcoina. Jeśli interesuje was tematyka …
Like:4057
Wyświetlenia:99045
Czas: 5:45
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

29 KOMENTARZE

  1. Odcinek mocno pro-bitcoinowy, ale czytając na ten temat też w innych źródłach można trafić na istotne wady bitcoina (oczywiście obok wielu zalet, których nie neguję). Przede wszystkim bitcoin ma cechy bańki spekulacyjnej i jego kurs zależy wyłącznie od nastrojów inwestorów, więc jest bardzo prawdopodobne, że prędzej czy później ta bańka pęknie i masa ludzi straci hajs.

  2. Ja bym dopisał mit, ze kopanie kryptowalut to fabryka pieniędzy i wystarczy odpalić odpowiednią aplikacje na komputerze l;ub zbudować koparkę z kilku kart graficznych, aby już nigdy nie musieć pracować,. bo nasze pieniądze bedą się "wykopywać" do p[ortfela, zupełnie jakbyśmy drukowali pieniądze – tylko jest to kolejny mit – bo kopanie nie jest darmowe, koszt prądu czerpanego przez koparkę to kilkaset złotych i nawet jeśli nakopie ona kilka tysięcy miesięcznie to i tak sam koszt jej postawienia będzie wielokrotnie wyższy i może kiedyś się zwróci, ale nie mając gwarancji stałego kursu, ciężko to przewidzieć i nadal jest to duża i dość ryzykowana inwestycja, a nie lekki i prosty zysk.

  3. BLOCKCHAIN I KRYPTOWALUTY TO PRZYSZŁOŚĆ "wyprą tradycyjne metody płatności, ale do takiego scenariusza jeszcze daleko" lol to już się dzieje a do 5 lat to o tradycyjnej gotówce będzie się tylko wspominać 😉

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także