10 najbardziej bezsensownych rzeczy na świecie, cz. 2 MixFakt

 


Mówi się, że potrzeba jest matką wynalazków. W związku z tym nawet nie chce myśleć jakie potrzeby mieli ludzie, którze stworzyli to, co za chwilę wam pokażę.
Like:22957
Wyświetlenia:1142525
Czas: 4:34
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

23 KOMENTARZE

  1. Dla mnie też to absurdalne by sprzedawać obrane banany, ale trzeba trochę spojrzeć szerzej… Co jeśli potrzebujesz skórek od bananów do produkcji a nie miąższu? Chyba producent nie będzie ich szukał na śmietniku. Skórki od bananów są np. składnikiem lodów, dzięki czemu lody rozpuszczając się nie spływają tak łatwo i nie tracą konsystencji zbyt szybko w upale. Być może producent nie miał już co zrobić z nadmiarem, nie miał na tyle zbytu np. u producentów soków, musów, to zamiast wyrzucić, zaczął je po prostu sprzedawać.

  2. W tych słupkach na boiskach chodzi o to aby właściciel działki nie musiał ponosić odpowiedzialności z losowe osoby, które weszły na boisko.
    Wiem, bo mój wujek takie ma i nawet gdyby ktoś zrobił sobie coś gdy on by był na wakacjach na drugim końcu świata i tak by miał problemy w sądzie. Po to ta tabliczka.

  3. Pkt. 9 – to nie jest bezsensowne rozwiązanie. Dla osób z zaburzeniami równowagi, problemami z błędnikiem lub schorzeniami neurologicznymi poręcze nawet przy jednym schodku są niezbędne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także