10 najbardziej leniwych osób na świecie, cz. 2 MixFakt

 


W dzisiejszym świecie często słyszy się „rusz tyłek”, „weź się do roboty”. Lenistwo piętnuje się już od najmłodszych lat, ale czy czy nie sądzicie, że osoby leniwe …
Like:46217
Wyświetlenia:1257608
Czas: 4:58
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

40 KOMENTARZE

  1. Ej w kolejce siedziała kobieta na krześle w różowej blusce , a teraz spójrzcie na bierznie… czy tylko ja to widzę : to samo krzesło?

    Nie… raczej chodziło mi o babę (jagę) z kolejki przeleciał bo raczej nie przeszła na bierznie. Przy pisaniu bierznie zmieniało mi na bierzmowanie. Co za zbieg okoliczność.

  2. 2:56 to ta sama typiarka co była w kolejce do maca w dodatku w takiej samej pozycji. A najlepsze jest to że on powiedział ''Chciałbym żeby to był fejk, ale nie jest'' widać tu 100% legit informacje i w dodatku nawet nie wycieli tego niebieskiego tła z burgerkinga pomiędzy oparciem krzesła

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także