10 NAJBARDZIEJ POSZUKIWANYCH OSÓB NA ŚWIECIE MixFakt

 


Witajcie! W dzisiejszym odcinku przedstawiamy wam „10 najbardziej poszukiwanych osób na świecie”. Jeśli spodobał ci się ten odcinek, nie zapomnij …
Like:12128
Wyświetlenia:1189901
Czas: 8:1
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

44 KOMENTARZE

  1. Ten Omid kurczę spotkałem go w Talinie, z Mizrą i Natanem. Stare czasy , ale myślę że tam właśnie może się ukrywac. Swoją drogą jak to był on to był bardzo fajny chłop uczynny, słowny i chętny do pomocy, człowiekowi w biedzie.

  2. Ta nuta w tle i twój głos i robisz mega robotę!! Aż ciary idą !! ..nie wiem czy tu mogę tak pisać ale jest jedną stronka na którą może wejść każdy i to co tam pokazują to .. nie da się tego opisać !!!!!

  3. teraz szukają arabów ale tak naprawdę to największą zbrodnię popełniły państwa które dały schronienie, obywatelstwo i socjal tej chołocie. Jakoś mi nie jest szkoda francji, wielkiej brytani jak wybuchają u nich bomby . Mają za swoje niech teraz cierpią.

  4. 😍😍😍😍😍😍😍🤸‍♀️🤸‍♂️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♂️🤸‍♀️🤸‍♂️🤸‍♂️🤸‍♀️🤸‍♂️🤸‍♂️🤸‍♂️🤸‍♂️🤸‍♂️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️🤸‍♀️😍😍😍😢😢😭😢😢😭😢😢😢😢😢😢😭😭😢

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także