10 najbardziej skorumpowanych krajów [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Przekupstwo i układy potrafią doprowadzić niejedno państwo do ruiny. Poznajcie 10 krajów, w których korupcja jest na porządku dziennym. Polska vs Korea …
Like:5442
Wyświetlenia:133674
Czas: 6:14
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

36 KOMENTARZE

  1. a gdzie Polska powinna być 10 no ale w naszym pięknym kraju dobrze się maskują dopiero gdy ktoś kogoś nagra to wtedy jest afera która notabene ma przykryć jeszcze większą aferę i defraudację ogromnych pieniędzy (PSL kradnie najlepiej)

  2. wystarczy zlikwidować sferę państwową zostawiając: policję, wojsko, podstawowe urzędy tak aby nie było anarchii. urzędnicy są potrzebni, ale musi być ich mniej i koniecznie muszą być dobrze wynagradzani. amen

  3. Wreszcie solidny i porządny ranking 10/10 – tak trzymać ! Do tych co piszą że nie ma tu Zimbabwe Wenezueli czy Ukrainy , otóż są w tym rankingu tylko mniej skorumpowane. Wystarczy sprawdzić w wikipedii przy okazji polecam zobaczyć miejsce Polski.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także