10 Najbardziej toksycznych substancji MixFakt

 


Witajcie! W dzisiejszym odcinku przedstawiamy wam „10 najbardziej toksycznych substancji na świecie”. Jeśli spodobał ci się ten odcinek, nie zapomnij …
Like:28372
Wyświetlenia:1243132
Czas: 8:25
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

35 KOMENTARZE

  1. Mogę się założyć się o 1933058372847472828 PLN ze nie przeczytałeś tej liczby i nie wiesz,że umieściłam tam literę

    Wiem nie wstawiłam tam litery ale jak już jak tu jesteś to zostaw tu like 😜

  2. Lubie oglądać te zestawienia ale w każdym odcinku są jakieś nieścisłości :/ autorze może byś w końcu poświęcił więcej czasu na przygotowania a nie tylko wyszukiwanie pierwszej lepszej rzeczy w google. Opadanie powiek po toksynie botulinowej następuje wtedy gdy lekarz poda za dużo botoxu w okolice oczu i za bardzo porazi się mięsień okrężny oka…. to nie są objawy jak to ująłeś po zatruciu tą toksyną tak samo co do zatrzymania akcji serca chyba trzeba by było podać toksyne do serca albo zjeść tego tyle, że poza sercem nastąpiłby ogolny paraliż przede wszystkim płuc już abstrachując od tego, że taki cyklonB zabija w kilka sekund ale, że jest moda na botox to o tym na googlach najwięcej znalazłeś….

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także