10 najbardziej zanieczyszczonych miejsc świata [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Są na świecie miejsca, w których sortowanie śmieci nie pomoże.. Przedstawiam wam 10 najbardziej zanieczyszczonych miejsc na ziemii. ⓾ ⓽ ⓼… Odliczanie …
Like:8942
Wyświetlenia:297615
Czas: 3:18
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

34 KOMENTARZE

  1. To jest straszne!!! Powinno się wynaleźć coś, żeby zakończyć tą ludzką głupotę, moim zdaniem. np najnowocześniejszą oczyszczalnie ścieków i postawić na edukację o oczyszczaniu i ochrony środowiska.

  2. No ja przepraszam bardzo… Jaki k*rwa eko-spisek, już nie ma zimy przez ocieplanie klimatu, lodowce topnieją przez dziurę ozonową a wyzysk ziemi jest nadal prowadzony jak gdyby wszystko było w porządku. Największy skarb tej planety czyli drzewa jest wycinany a to właśnie dzięki drzewom ( wiele innych pozytywów mamy dzięki drzewom też ) nie udusiliśmy się jeszcze tu.

  3. Gdzie rzeka Ganges ? Tam jest tak brudno przez te prochy martwych (tradycja nakazuje palić ciała na proch i wsypać do gangesu ) niekażdego jednak na to tam stać więc nadpalone zwłoki wrzucają do wody to jest prawdziwe zanieczyszczenie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także