10 Najbogatszych FIRM w historii MixFakt

 


Światlotto.pl: https://swiatlotto.pl Witajcie! W dzisiejszym odcinku przedstawiamy wam „10 Największych i najbogatszych firm w historii”. Jeśli spodobał ci się ten …
Like:9155
Wyświetlenia:586789
Czas: 8:18
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

46 KOMENTARZE

  1. serio lotto ? no niby każdy ma swój mózg, ale zapewne jest tu sporo dzieci które nie ogarniają jeszcze za wiele, więc wciskanie im praktycznie największego gówna uważam co najmniej za wredne.

  2. Wiekszość tych Bogaczów powinno się zabić. Wszelakie dobra kopalniane typu ropa węgiel, gaz złoto itp. powinno nalezec do danego państwa i tylko ono powinno mieć prawa do wydobycia. a nie taki skurwiel pławi się w luksusach wydobywając dobra nas wszystkich i jeszcze rządzi swiatem. Zabic i wypatroszyć spekulantów i złodziei…

  3. Zrób ranking ,kto zdążył zabrać ,TĄ, kasę do grobu !!!!:-) hahahaha !!! Bo ja jestem bardzo szczęśliwy bez tych bilionów ,milionów a nawet tysięcy PLN !!!! a tak na boku 🙂 Czy taki multimulti bogaty arab ,który żyje w piasku i na piasku wie jak pachnie w lato na Mazurach? Jeziora 🙂 Czy wie jak pięknie jest w Bieszczadach? Czy to warte tylko pieniędzy????? odpowiadam NIE !!!!! Ja wybieram Dwa tygodnie w Bieszczadach i dwa na Mazurach !! Niż multimulti kasę na pustyni 🙂 i sam piasek !

  4. jedno co trochę kole w oczy…. różne daty do porównań – microsoft w 2009 za chwilę coś z 2017 – może to wypatrzyć ranking – fajne bybyło zestawienie np… wszystkie w tym samym okresie np 10 lat temu i obecnie..

  5. IBM to obecnie Lenovo. Zresztą cała plejada amerykańskich firm potajemnie sponsorowała zarówno Hitlera jak i Stalina, bo USA to największy podżegacz wojenny w historii i od zawsze jeden z największych fałszywych przyjaciół Polaków!!!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także