10 NAJBOGATSZYCH PAŃSTW NA ŚWIECIE MixFakt

 


Dzisiaj przedstawiamy wam listę najbogatszych państw na świecie. Jednak do stworzenia naszej listy nie wykorzystaliśmy wyłącznie produktu krajowego brutto …
Like:15402
Wyświetlenia:1364383
Czas: 6:34
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

37 KOMENTARZE

 1. powinna POLSKA BYĆ NA PIERWSZYM MIEJCU.
  DLACZEGO NIE JEST ????!!!!
  BO PRZY WŁADZY SA SAMI ŻYDZI I NIE CHCE ABY POLACY WIEDZIELI, ŻE MAJĄ POD ZIEMIA OGROMNE ZŁOŻA MINERAŁÓW, WARTYCH BILIONY!!!!!! DOLCOW!!!!!!!!!!

 2. Holandia ma tyle długu na osobę, że gdyby Amerykanie tyle mieli, to ich dług wyniósłby 89 trylionów dolarów (bilionów po Polsku), czyli $237.814 dolarów na osobę, czyli więcej niż dług całego świata.
  A Luxemburg to najbiedniejsze państwo w układzie słonecznym z długiem zagranicznym wynoszącym $6.363.927 dolarów na osobę. Gdyby Amerykanie mieli tyle długu to ich dług wynosiłby $2.227.374.450.000.000. Czyli 2227 bilionów dolarów.
  Dług Holandii to $4.063.000.000
  Liczba mieszkańców to 17.084.000
  Dług Luxemburgu to: $ 3.781.000.000.
  Liczba mieszkańców to: 584.130

  https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2079rank.html#nl

 3. Kraje, które są najbogatsze pod jakim względem? Największa gospodarka/ rezerwy w złocie czy walucie/o największej średniej dochodów? Przy jednych krajach mówisz o gospodarce, przy innych o zarobkach, a jeszcze innych o sile waluty. To są kategorie, których nie da się ze sobą porównywać i to zestawienie nie ma sensu, bo np. USA jako największa gospodarka jest jednocześnie, jeśli mi się dobrze wydaje, najbardziej zadłużona, a taka Szwajcaria ma ogromne rezerwy, ale jest małą gospodarką.

 4. Najgorsze jest to że Polska jest najbogatszym krajem na świecie mamy ropy kilka razy więcej jak w katarze do tego tytan gaz złoto węgiel gdybyśmy to wydobywali każdy Polak był by milionerem oczywiście w cudzysłowie bo polscy żądzacy by wszystko zajebali do siebie tak samo wody termalne pod polską wielkości dwoch baltykow mogli byśmy ogrzewać cała Europe tylko z małej tego czesci no nic cze a czekać aż zrobią w końcu na nas nalot amerykańskie wojska pamiętajcie oni nas badają po co im spychy i sprzęty genealogiczne oni badają nasze zasoby na nas y oczach żal tych naszych żądzacy h mogli byśmy żyć w dostatku a tym czasem każdy rodzacy się Polak na dzień dobry otrzymuje 80tys długu państwa polskiego zenada

 5. Ja bym w takim zestawieniu w ogóle nie brał pod uwagę Arabów z ich petrodolarami, bo jak skończy się ropa, to ich bogactwo padnie na ryj z dnia na dzień. Izrael też jest bardzo bogatym krajem, choć nie ma absolutnie żadnych bogactw naturalnych. Bogactwem naturalnym tego kraju są mózgi jego obywateli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także