10 NAJBOGATSZYCH RODZIN NA ŚWIECIE MixFakt

 


Cześć, w dzisiejszym odcinku przedstawiamy wam „10 Najbogatszych rodzin na świecie „. Jeśli spodobał Ci się nasz nowy odcinek nie zapomnij pozostawić …
Like:9269
Wyświetlenia:1258923
Czas: 6:21
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

31 KOMENTARZE

 1. Do tych którzy dają zbędne komentarze, to nie jest tak że oni tę pieniądze wydają na lewo i na prawo, dam przykład, zarabiasz miesięcznie 1000zł a wydajesz 2000zł. gdyby tak postępowali nie mieli by aż tyle.

 2. No i dobrze … ale 1) naraz może być tylko w jednym miejscu fizycznie 2) siedzieć może na jednym krześle 3) jeść przy jednym stole 4) spać na jednym łóżku w jednym pokoju 5) potrzeby załatwiać na jednym kiblu 6) trzymać ręce na jednej kierownicy … itd. Cała reszta jest na pokaz … A na koniec – wiadomo ! Ciekawe co nazywają szczęściem gdyby ich zapytać

 3. Tej MORDECZKO !! Ile masz lat ? 18 ? 20 ? Statystycznie za trochę ponad 40 lat pewnie pójdziesz sobie na EMERYTURKĘ . . .
  .
  40 lat tyrania na CHUJOWYM etacie, spłacania kredytów i wkurwiania się na to, jaki ten świat jest NIESPRAWIEDLIWY . . . Brzmi pysznie ??
  .
  A może wolisz, żeby hajs płynął sobie zawsze, a Ty będziesz robić tylko TO CO KOCHASZ ?! .Wbijaj na mój kanał, bo #jazda600 jest tworzona właśnie dla CIEBIE !! Razem zmienimy świat i wejdziemy na najwyższe jego szczyty !!
  .
  https://www.youtube.com/watch?v=20SHgcKkJws&list=PLJE1EvGsKphZ68sdrsqx38mOf8iifbnRX&index=7

 4. Ciekawe. Na zdjęciach (tych wykonanych nie tak dawno). Rodziny Miliarderów są ubrane skromnie. W biel oraz nieco ciemniejsze odcienie (ci starsi członkowie rodziny). To ma celu …..Własnie co??? WYBIELENIE w jaki sposób dochodziły do fortuny?

 5. Rozumiem że to nie jest tak samo jak w temacie wiadomości z kraju i ze świata polityki społecznej i nie tylko na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za treść komentarza przepisz kod z obrazka w dniu koncertu w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym że nie jest to bardzo proszę o kontakt z nami na to że nie ma problemu z tym że nie jest to bardzo proszę o kontakt z nami na to że nie ma problemu z tym 66 6 6 w dniu dzisiejszym świecie i w ogóle nie ma problemu z tym że nie jest to bardzo proszę o kontakt z nami na to że nie ma problemu z tym że nie jest to bardzo proszę o kontakt z nami na to że

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także