10 najbogatszych sportowców świata [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku poznacie sportowców, którzy dorobili się milionów. Czy na naszej liście znajdzie się miejsce dla jakiegoś Polaka? ODWIEDŹ SKLEP …
Like:4874
Wyświetlenia:126135
Czas: 5:9
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

21 KOMENTARZE

  1. Schumacher to Kierowca WYŚCIGOWY a nie Rajdowy Formuła 1 to Wyścigi.
    Kierowca RAJDOWY występuje w Rajdach np.WRC,
    Rajdy – forma Motorsportu, w której rywalizacja odbywa się na drogach publicznych, zamkniętych na czas trwania Rajdu.
    W Rajdach Samochodowych rywalizują dwuosobowe załogi, składające się z kierowcy i pilota. Załogi startują w specjalnie przygotowanych Samochodach Rajdowych, które jednak muszą być dopuszczone do ruchu drogowego. Do rywalizacji załogi startują indywidualnie, w krótkich (najczęściej jednominutowych) odstępach czasu.
    Wyścigi Samochodowe/Motocyklowe – określony, z góry ustalonymi przepisami wyścig, w którym biorą udział Kierowcy Wyścigowi, ścigający się Samochodami/Motocyklami Wyścigowymi określonego w przepisach typu, po torze Wyścigowym.

  2. Michael Schumacher nie był nigdy "rajdowcem", tylko kierowcą wyścigowym. To różnica jak pomiędzy siatkówką, a piłka nożną- i tu i tu piłka (auto), ale na tym podobieństwo się kończy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także