10 najciekawszych newsów tygodnia – Polska (15/09/2018) MixFakt

 


Od Zielonej Góry, która chciała być jak Hollywood, ale zabrakło pieniążków na 4 litery, po mały przypał i oszukiwanie na zdjęciach w programie Rolnik Szuka …
Like:34008
Wyświetlenia:696942
Czas: 7:59
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

43 KOMENTARZE

  1. Co za głupota. Mieszkańcy z poza zielonej góry też mówią na nią zielona. Przede wszystkim to miasto studentów, a przyjeżdżają tu osoby z całego kraju i z po za jego granic. Wszyscy mówią "Zielona". Nie widzę w tym newsu, ani niczego dziwnego.

  2. Same złe wieści o Polsce… Z nas się śmieją na całym świecie i robimy obciach, wstyd, zamieszanie za granicą oraz robimy głupoty, których nie warto byłoby robić.
    A co do IPN to trzeba tam sprawdzić wszystkich pracowników, bo to nie robi się już tak śmiesznie tylko poważnie. Dlaczego ktoś zatwierdza wszystko z błędami? Jakiś tam analfabeta, dyslektyk czy ktoś tam siedzi, pracuje i zatwierdza byle jak papiery? To nie może być! To jest wstyd na całą Polskę i Europę. Co się ludzie z wami porobiło?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także