10 NAJDZIWNIEJSZYCH ODKRYĆ NA ŚWIECIE MixFakt

 


Cześć, w dzisiejszym odcinku przedstawiamy wam 10 najdziwniejszych odkryć na świecie. Jeśli Ci się spodobał ten odcinek, nie zapomnij pozostawić kciuka w …
Like:31012
Wyświetlenia:4390298
Czas: 6:31
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

30 KOMENTARZE

  1. Skoro wolfram otrzymuje się z minerału to dlaczego niby nie może być w skale, wiesz Pan o czym gadasz? Wyciosali ten dysk właśnie z takiej skały z wolframem w składzie. Może służył do jakiejś przekładni abo mechanizmu wykorzystywanego przez starożytnych.

  2. Ja tak myślę że ludzie miliony lat temu się nudzili i zrobili np takie kule i pomyśleli a co tam to nie ma jakiegoś racjonalnego przeznaczenia ale niech się zastanawiają jakie zastosowanie ma ten przedmiot 🙂

  3. W dawnych czasach wybuchła wojna bogów — Asura konta Dewowie, Zeus (i bogowie olimpijscy) kontra Kronos, Azowie kontra Wanowie. We wszelkich tych wojnach brały udział bóstwa podziemne, zwano ich: Czuwającymi z księgi Henocha, Gallu (Sumer), Kaczyni (Hopi, Zuni), Nimerigar (Szoszoni), Nommo (Dogoni), Cyklopi (Grecja), Wanowie (Germanie), Tiki (Hawaje, Nuku Hiva, Marquesas Islands), Yama (Buddyzm), Bes/Pataikos (Egipt), Dogu (Japonia), Walakhiljowie (Hindusi), Wirakocza (Ajmara), Mastamho (Mohave), Aes sidhe (Irlandia), Guatimac (Guanczowie), Gauteovan (Kagaba), Tages (Etruskowie). Większość tych bóstw jest kojarzona z płodnością i wojną, mają ponoć zamieszkiwać góry, którym po dziś dzień oddawana jest cześć. Ponoć potrafią między innymi zmieniać rozmiary własnego ciała, stawać się niewidzialnymi, obsługiwać broń miotającą "pioruny", vajra czy latać, vimana. Według licznych mitów i legend porywają ludzi i posiadają wielkie podziemne pałace w siedmiu podziemnych światach: Skandynawowie/Yggdrasil, Aztekowie/Chicomoztoc, Tybetańczycy/Agharta/Shangri la czy Hindusi/Patala. Bardzo często te istoty kojarzone są z szarakami, które podróżują UFO, ich pojazdy wylatują z wnętrza ziemi lub wodnych głębin, USO — Unidentified Submerged Object. Uważa się również, że od tysiącleci jesteśmy przez nich obserwowani, gdyż powstali na długo przed człowiekiem. To właśnie te byty sprawują nad nami kontrolę i manipulują ludzkością.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także