10 najgłupszych rzeczy, które powiedzieli muzułmańscy duchowni, cz. 2 MixFakt

 


Za każdym razem kiedy pierdniesz, gdzieś na świecie jakiś islamski duchowny wydaje kolejną fatwę. Jak już wiecie z poprzedniej części, fatwa jest jak kazanie …
Like:24332
Wyświetlenia:966041
Czas: 5:28
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

39 KOMENTARZE

  1. Ha ha ha jeśli zkolonizujemy Marsa to bez muzułmanów bo oni nie chcą. A jsk będziemy mieli nowszą technologie i nowe surowce typu ropa węgiel itp. To sami muzumanie zostaną na ziemi a reszta na Marsie to oni sami będą się bić o krople ropy bo się wyczerpuje . A potem sami siebie wybija lub polecą za nami bo będą chcieli nam zabrać ziemię na Marsie i będą znowu zamachy kosmiczne.

  2. O wy, którzy wierzycie! Nie bierzcie sobie za przyjaciół żydów i chrześcijan; oni są przyjaciółmi jedni dla drugich. A kto z was bierze ich sobie za przyjaciół, to sam jest spośród nich. Zaprawdę, Bóg nie prowadzi drogą prostą ludu niesprawiedliwych! JEbac koran

  3. Zabrakło jeszcze przynajmniej jedego islamskiego debilizmu – nie spożywania pomidorów bo o ich przekrojeniu w poprzek ukazuje się …… krzyż . I to nie jest ściema , był kiedyś o tym artykuł !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także