10 najgorszych dzieci w historii 2 [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Powracamy z tematem najgorszych dzieci w historii. Jeśli wasi rodzice mówią, że źle się zachowujecie – możecie im pokazać to wideo. ODWIEDŹ SKLEP …
Like:6490
Wyświetlenia:110086
Czas: 6:51
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

48 KOMENTARZE

  1. I wszystkiemu winni są ludzie, którzy je wychowywali, bo dziecko nie rodzi się mordercą, tylko staje się nim wskutek wielu bardzo negatywnych przeżyć i to się potwierdza w tym filmie, ze nie mieli normalnego dzieciństwa. Ci, którzy się przyczyniali do ich wychowywania powinni za kratami razem z nimi, natomiast dla gimbusa z Zychlina powinna być deportacja z kraju.

  2. Mam pytanie: skąd bierzesz te wstawki do filmu? chodzi mi tu dokładniej o moment na 0:28 z tym panem i dzieckiem bo już kiedyś gdzieś widziałam dokładnie ten sam fragment. Bardzo proszę o odpowiedź :).

  3. Niemowłecia 2 letnia dziewczynka.😢😢😢😭
    Jak można mieć tak złe serce??
    Kto jest miły i nigdy by czegoś takiego nie zrobił daje like.
    Ja bym tak nigdy nie zrobił!!

  4. Najgorszych ? głupie stwierdzenie , ponieważ takie zachowanie musi z czegoś wynikać , nie mówię że wszystkie przykłady takie są ale większość miała motyw, powód do takiej reakcji , nie znamy dokładnie całej historii tych osób , media i świadkowie zawsze mają swoją historię

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także