10 najgorszych eksperymentów na ludziach [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku przedstawię wam 10 wyjątkowo przerażających eksperymentów na ludziach. Poznajcie historię naukowców, którzy przekroczyli granice.
Like:23285
Wyświetlenia:1142008
Czas: 9:24
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

28 KOMENTARZE

 1. Jeżeli chodzi o problemy z nosem to już tłumaczę.
  Otóż ludzki nos, a właściwie jego koniuszek jest odpowiedzialny za interpretacje estrogenów z otoczenia.
  Co to oznacza? Czasami spotykamy się z przypadkami, że kobieta bądź mężczyzna pomimo tego iż nie jest dla nas personalnie atrakcyjnyatrakcyjna to dla naszego znajomego/znajomej jest co najmniej ładny/ładna. I nie rozumiemy "co on w niej widzi/co ona w nim widzi?" Otóż nic w nim nie widzą, po prostu CZUJĄ i to dosłownie.
  Bierze się to z tego iż estrogen wydzielany przez tą osobę odpowiada o wiele bardziej nosowi naszego znajomego/znajomej niż naszemu.
  Jedna z teorii mówi, iż z tond bierze się homoseksualizm – nos interpretuje estrogen naszej płci jako atrakcyjny, a płci przeciwnej nie.
  Amputacja samego nosa jednak nie pomoże bo jest on jednym z receptorów, a głównym efektorem i tak jest mózg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także