10 najgorszych internetowych trolli [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Chyba każda osoba, która korzysta z internetu natknęła się kiedyś na trolla. Czasem jest to nawet zabawne, bo nie ma nic złego w np. złapaniu się na rick rolla.
Like:15283
Wyświetlenia:586082
Czas: 6:19
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

26 KOMENTARZE

  1. Henryk Batuta, właśc. Izaak Apfelbaum (ur. 1898 w Odessie, zm. 1947 pod Ustrzykami Górnymi) – polski komunista, działacz międzynarodowego ruchu robotniczego.

    Uczestnik wojny domowej w Rosji, po powrocie do kraju członek Komunistycznej Partii Polski. Na mocy partyjnych wyroków organizował zabójstwa tajnych współpracowników policji politycznej, których wykonawcą był m.in. Wacław Komar. Sprawa ta wyszła na jaw dopiero w latach 50. W latach 1934-1935 więzień Berezy Kartuskiej, później na emigracji. Uczestnik wojny domowej w Hiszpanii. W czasie II wojny światowej w ZSRR, od 1943 członek Związku Patriotów Polskich, major Korpusu Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Zginął w 1947 pod Ustrzykami Górnymi w starciu z UPA.

    Jego osobie poświęcona jest ulica w Warszawie (Służew nad Dolinką). Po 1989 r. pojawiały się liczne głosy, by zmienić jej nazwę, jednak do zmiany nie doszło.

  2. Przykro mi się robi jak słyszę podobne brednie. Nie wymieniłeś w tej porażce ani jednego trolla. Ludzie o których prawisz to po prostu jakieś debile. Naśladują tylko nasze metody, nic więcej. Media które z ręki trolli często obrywają po uszach za swoją działalność próbują się wybielić spychając agresora na ciemną stronę mocy. I ty nie okazałeś się inny. Prawdziwy troll nie atakuje bez powodu, nie atakuje słabszych, cebulandia czy hate jest dla niego sztucznym wytworem. Troll nigdy nie uderza z wszystkich dział na raz – trzyma się pewnej strategi, jest ostrożny. Jeśli uważasz się za kogoś ważniejszego, bogatszego, mądrzejszego, piękniejszego…. bla bla i tak bez końca, jeśli komuś ciśniesz za jego słabości czy uzurpujesz sobie prawo do jakiejś władzy nad drugim człowiekiem to uchylasz trollom furtkę do zabawy twoją osobą. Jeśli zaatakujesz trolla, ten się nie będzie bronił jak dziki kot dachowiec – pobawi się raczej twoją naiwnością. Dobry troll przyparty do muru prześledzi cały internet by znaleźć haka na osobę która przegięła pałę i umieści te informacje w niezliczonych miejscach, bez końca znajdując kolejne czułe punkty. Jeśli jesteś osobą publiczną tym bardziej powinieneś się pilnować by nie drażnić lwa który pewnie poza internetem jest małym nie wyrośniętym kociakiem – fakt ten uczy szacunku do pozornie słabszych. (Sam w ten sposób uratowałem życie mojej nie narodzonej jeszcze wtedy córki właśnie posługując się trollingiem – bez kłamstw, gróźb i większych rykoszetów – pewien Warszawski szpital zechciał skazać ją na wysoce prawdopodobną śmierć przez odmówienie zabiegu który sam uważał za niezbędny. Walczyłem z nim bo tylko tam lekarze byli w stanie to wykonać. Po tym jak odwrócili kota ogonem, sprawę wyciszyłem). Są instytucje, ludzie, religie, społeczności…. które bez zdrowej publicznej krytyki rozrastały by się bez końca przechodząc w fanatyzm. Jak to Abelard Giza zaznaczył we wragmencie swojego STAND – UPu z hitlerem "A teraz wybuczamy i zabijamy wszystkich żydów. I nikt mu nie przerwał, a gdyby ktoś wtedy chociażby jedna mała osoba gdzieś z tyłu krzyknęła -POKAŻ DUPĘ!!, jego by to rozwaliło. On by miał takie… -ale mo… ale moment, przecież wam mówię że jesteśmy rasą panów ! – POKAŻ DUPĘ, POKAŻ DUPĘ…On wrócił do domu – Powiem ci Ewa że ten numer z żydami too jednak nie". Acta1, dziś już acta 2 Wasza wolność wypowiedzi w internecie zależy właśnie od naszej działalności. Pomyśl następnym razem nim coś tak głupiego stworzysz dla napchania kieszeni.

  3. To sa w wiekszosci ludzie chorzy psychicznie,ktorzy nie leczeni,majacy dostep do anonimowosci potrafia narobic wiele nieodwracalnych szkod,podobnie jak autorzy teori spiskowych,ktorzy tez posadzaja o wymyslone czyny roznych ludzi,przywodcow a nawet cale nacje,ukazujac je w zlym swietle i wyrzadzajac zlo niewinnym ludziom,nie wspominajac juz o tym ze tworza rzesze tych,ktorzy w te teorie wierza,zazwyczaj ludzi mlodych,naiwnych i nie potrafiacych myslec samemu…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także