10 najgorszych polskich nauczycieli [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku przedstawię wam 10 najgorszych nauczycieli prosto z naszej ojczyzny! Usłyszycie o polskim Heisenbergu z Breaking Bad, alkoholikach, …
Like:15778
Wyświetlenia:512257
Czas: 8:59
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

50 KOMENTARZE

  1. Chodziłam do szkoły w której uczył Hubert Sz. Chodziłam na chór i zajęcia muzyki. Nigdy nic złego mi się nie stało a pan Hubert traktował nas jak swoje dzieci był to nauczyciel dawnych obyczajów i miał swoje zasady ale nigdy nikogo celowo nie skrzywdził.

  2. Nauczycielka z Czarnej Białostockiej w 2002r podcieła gardło 10 letniemu uczniowi co ciekawe proceder miał miejsce w szkole w której uczyła a dokładnie w gabinecie lekarskim. To było morderstwo z zemsty wtedy o tym trąbila cała Polska.

  3. Aż mi się przypomniało o naszym byłym nauczycielu muzyki😕 Potrafił się na nas tak drzeć i uderzał o biurko np dzienikiem, że każdy się go bał i choć to może się wydawać normalne ale ten facet wyglądał jakby było chory psychicznie. Został wyrzucony z naszej szkoły przez skargi od uczniów i ich rodziców. Na początku nauczyciele nic z tym nie robili bo był „Nowym nauczycielem” i dopiero zaczął uczyć lecz póżniej podano wszystkim ucznią taką kartkę na której mieliśmy opisać go. Chyba nie muszę mówić że go wywalil po tym. Wiele uczniów napisało że się go boji a że mamy kochaną panią dyrektor to nie chciała abyśmy źle się czuli i po przeczytaniu zrobiła taką małą „czystkę w kadrze nauczycielskiej”.

  4. Priv.
    Byłam ofiarą stalkingu – trwał niemal 3 lata. Robiła to bestia juz na emeryturze – nauczyciel z SP psychicznie chora, na lekach, notabene śpiewająca w chórze kościoła katolickiego.
    Miała sprawy na policji i do tej pory jest bezkarna i śmieje się powołując na znajomości w prokuraturze i policji.
    Zresztą pod jej opieka jej własne dzieci miały wypadki – jedno zginęło wpadając pod autobus a drugie w śpiączce z powodu poparzenia kawą jako roczne dziecko. W szkole była su*… przez ludzi oceniana jako socjopatyczna osobowość oraz despotyczna rządna władzy persona. Do dziś utrzymuje swoich 2 synów. Jeden ponad 40 lat ma… obecnie ma nową ofiarę… niszczy życie żonie swojego syna, kazała jej nawet usuwać ciążę. Mnie dala spokój. Dodam, że za to co zrobiła powinna dostać min 20 lat więzienia. A chodzi na wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także