10 najgorszych rodziców w historii [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Zanim zaczniecie marudzić na swoich rodziców poznajcie 10 najgorszych w historii. http://www.facebook.com/topowadychapl …
Like:8672
Wyświetlenia:626407
Czas: 2:40
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

38 KOMENTARZE

  1. Ostatnio kiedy byłem w macdonaldzie to widziałem że jakieś 3 letnie dziecko chciało dostać frytki ale tata powiedział że ma zjeść sałatkę (ja siedziałem koło ich więc to słyszałem) mama dostała frytki a syn chciał zjeść jedną a tata wziął syna za koszulkę i poszedł z nim do toalety tam się na niego wydarł kiedy wrócili dziecko było całe w łzach i nadal płakało
    (Nie wiem może ojciec to wegetarianin )?😿😭😢

  2. Co za brednie – Antyczni Rzymianie promowali dzietność co najmniej na poziomie jak to czyniła PRL, czy naziści. Były tam olbrzymie dotacje dla dzietnych rodzin, i kary za mniejsza dzietność, lub bezdzietność.
    I chrześcijanie byli zabijani z tego powodu, że chrześcijaństwo zakazywało nadmiernej dzietności, a wręcz traktowało bezdzietność na równi z męczeńską śmiercią za wiarę.

  3. Numer jeden bym zabiła. Wyrwałabym mu fiuta i nakarmiłabym go nim. Ale przed tym wyrwałabym mu paznockie, połamała, a potem wyrwała palce, przestrzelił kolana i sprawiłabym mu wolne cierpienie. Takie jak on sprawił tej biednej dziewczynie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także