10 najgorszych smartfonów w historii [feat. TECHNOLOGIKA] MixFakt

 


Każdego roku na rynku pojawiają się dziesiątki nowych smartfonów. Wśród nich musi się znaleźć sporo niewypałów. Dziś wraz z Karoliną z kanału …
Like:7882
Wyświetlenia:343214
Czas: 6:3
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

32 KOMENTARZE

  1. Posiadałem LG Vu i jest to jeden z najlepszych telefonów jakie korzystałem, a posiadałem ich już ponad 150. Telefon ten miał znacznie wydajniejsze podzespoły od wprowadzonego w tym czasie Galaxy Note. Ekran 4:3 idealnie nadawał się do piania maili oraz przeglądania stron internetowych. Telefon w swoich czasach wdawał się ogromny, ale spokojnie mieścił się w kieszeni spodni czego nie można powiedzieć o dzisiejszych telefonach, no chyba że chodzimy w bojówkach. Ale co ty możesz o nim wiedzieć skoro pewnie w życiu nie miałaś go w ręku.

  2. Za najgorszy telefon uznam Samsung Galaxy Core Plus. Mało pamięci zaledwie 2 GB dostępne 1GB. 700mb ram. Po 6 miesiącach zaczął się tak lagowac że nim rzucałem. Źle wspominam ten telefon.

  3. Sorry ale trzeba było się wychowywać w czasach Nokii. Telefony już nigdy nie będą tak oryginalne jak wtedy nokia robiła A 7280 miało kontynuację ciężar czemu. Ci więcej sprawdźcie ile kosztuje taki rarytas tyle co niejeden nowy smartphone. Najgorsza lista jaka widziałem A miałem wiele telefonów. Cóż każdy może się zająć recenzją

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także