10 najgorszych szefów w historii [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Wrzesień to nie tylko powrót do szkoły, ale dla niektórych to także powrót do pracy. W tym odcinku przedstawimy szefów, dla których zdecydowanie nie …
Like:4453
Wyświetlenia:102329
Czas: 4:40
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

44 KOMENTARZE

  1. Mój szef kazał mi pracować na czarno za 1000zł to było 6 lat temu po tej rozmowie wyjechałem do Niemiec. Teraz mam stałą prace i jestem bardzo zadowolony z wypłaty.

  2. Pracowałem na umowę zlecenie. Gdy skończyła mi się umowa nie przedłużaliśmy jej. I tak nie było ZUSu to mi latałi. We wrześniu podszedł szef, że ma kontrolę i potrzebuje kwity. "No dobra. Lojalnie mogę ją podpisać". Po dwóch dniach wręczył mojej mamie wypowiedzenie. Czułem się jak szmata i dalej mam sobie zazłe, że zagrał mną przeciw mojej własnej rodzicielce. Kolejnego dnia wziął mnie na dywanik i tłumaczył swoje motywy jal pi*da. Bardzo żałowałem, że to początek XXI wieku a nie XX. Wyzwałbym go na pojedynek. Tak działają radni miasta nie ważne którego, ale z ramienia PO.

  3. Ja miałem szefową która miała bardzo dobrą znajomą która też tam pracowała i co po chwila się do mnie doczepiały o byle co a ja dopiero jestem na 1 roku praktyk więc ja się dopiero uczę. I Ja się sam zwolniłem

  4. Nie kumam jednej rzeczy. Jak to "pani strażak"? Strażak to osoba, która musi utrzymać wąż napierdalający pod takim ciśnieniem, że jest w stanie odepchnąć 50 kilową osobę. Albo wyjąć z płonącego budynku człowieka. Strzelam, że tyle w niej strażaka, że siedziała na telefonie. W takim razie pani sekretarka, a nie strażak.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także