10 najniebezpieczniejszych przestępców na świecie [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


W dzisiejszym odcinku przedstawię wam najniebezpieczniejszych kryminalistów na świecie. Usłyszycie o liderach organizacji terrorystycznych, bezwzględnych …
Like:9328
Wyświetlenia:257614
Czas: 9:20
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

42 KOMENTARZE

  1. Poprawnie proszę, SAMOZWAŃCZE, TAKZWANE Państwo Islamskie. Telewizja przestrzega, niech internet niezaniedbywa. Nie porównujmy tworu terrorystów do państwa, ono tylko się tak nazywa, by było wiadomo o jakiej organizacji mówimy.

  2. Jprdl po co łapać kryminalistów z twojej listy nie można ich poprostu zabić i tak każdy z nich będzie miał dożywocie/karę śmierci, zlokalizować daną osobę i wysłać dwa drony typu MQ-9 Reaper i po problemie

  3. Al Baghdadi (Abu Bakr al-Baghdadi) – ten święty wojownik, męczennik i uczestnik Jihadu już od dawna nie żyje!!!!!!!! BRAK RZETELNOŚCI TEGO KANAŁU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie po to miałem przez dłuższy czas opis w lolu "R.I.P. BAGHDADI", aby teraz pozwalać ludziom kłamstwa wciskać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także