10 najniebezpieczniejszych ulicznych narkotyków [TOPOWA DYCHA] MixFakt

 


Wraz z ekipą Mediakraft Polska wspieram akcję Szlachetna Paczka – koniecznie sprawdźcie film z naszych przygotowań: …
Like:28020
Wyświetlenia:1709293
Czas: 8:59
Tagi:
*
 

MixFakthttps://mixfakt.pl/
MixFakt to pozytywny kanał z nowymi i świeżymi ciekawostkami. Staramy się tworzyć codziennie nowe materiały z nie tylko ciekawostkami ale także faktami i mrocznymi teoriami spiskowymi. Zasubskrybuj nasz kanał aby zostać na dłuzej oraz obserwuj na social mediach!

29 KOMENTARZE

  1. whoonga bunga bez kitu. A c o z karfentanylem? To jest prawdziwy morderca 🙂 A że niby flakka powoduje wzrost temperatury do 41 stopni ,niezłe kłamstwo. Flakka to nic innego jak Alfa-PVP którą zażywały tysiące ludzi w polsce po delegalizacji w 2010r, i nic z tego co mówisz nie miało miejsca. Niezły content dla gimnazjalistów.

  2. Lean,Purple drunk , sizzurp , jak zwał tak zwał nie został odpowiednio tu opisany. nie występują po nim zawroty głowy , przynajmniej nie przy zwyczajnej dawce. Może wystąpić euforia ,ale to zależy od doświadczenia oraz organizmu. Na dodatek oryginalnie zawiera on jeszcze prometazyne , która również oddziałowuje na organizm.

  3. Gówno prawda z tym krokodylem na 1miejscu. Gnije skóra od tego i rozkłada się cały organizm wewnątrz jak i na zewnątrz. Koleżanki syn na to umarł. Kolejny nie pokazany w tym filmiku narkotyk to supermeny także z Rosji. W tym przypadku mój kolega umarł. 😞

  4. No sory stary palę marychę od 36 lat i nigdy po marysi nie miałem WIZJI ANI HALUCYNACJI !!! Ten kanał to jakiś żart ?? ZAPAMIĘTAJCIE marysia nie wywołuje takich objawów jak halucynacje !!!Jak braliście jakiś jakiś narkotyk który wam ktoś sprzedał jako gandzie i mieliście halucynację to znaczy że ktoś was za huja zrobił i sprzedał wam dopolacze :(((

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Sprawdź także